kermanyy

Saturday, 23 October 2021

SEC به احیای قانون برداشت غرامت اجرایی 2015 رای می دهد

SEC به احیای قانون برداشت غرامت اجرایی 2015 رای می دهد


کمیسیون بورس و اوراق بهادار روز پنجشنبه به احیای قانونی که از سال 2015 ناتمام مانده بود ، رای داد که به موجب آن اختیارات تنظیم کننده برای بازپرداخت غرامت مدیران زمانی افزایش می یابد که شرکتی مجبور به تأمین مالی خود به دلیل از بین رفتن تعهدات شود.

SEC گفت که به دنبال دور دیگری از بازخورد عمومی در مورد این قانون است ، که توسط کنگره پس از بحران مالی 2007-2009 ، به منظور نهایی شدن این قانون که احتمالاً در سال آینده بازگشایی می شود ، اجباری شد.

SEC پیش نویس را در سال 2015 پیشنهاد کرد ، اما ناموفق بود. تلاش برای احیای این قانون بخشی از تلاش گسترده SEC است که اکنون تحت کنترل دموکرات ها است ، تا با تقویت ابزارهای خود برای کارگران بر سوء رفتار بدنی غلبه کنند.

گری جنسلر ، رئیس گروه ، در بیانیه ای اعلام کرد که بازگشایی دوره بازبینی به “ناظر” اجازه می دهد “شفافیت و کیفیت صورت های مالی شرکت ها را افزایش داده و همچنین مسئولیت پذیری افسران شرکت ها را در برابر سرمایه گذاران خود تقویت کند. ”

در صورت تکمیل ، این مرحله در مورد شرکت های دولتی در هر اندازه و در مورد هر مقام اجرایی که تصمیم گیری سیاست گذاری می کند و غرامت تشویقی دریافت کرده است ، از جمله اختیارات سهام ، که قدرت توقیف گروه را که در سال 2002 ایجاد شد ، تا حد زیادی افزایش می دهد.

تلاش برای احیای این قانون بخشی از تلاش گسترده تر SEC برای رهایی از سوء استفاده فیزیکی با افزایش ابزارهای مجازات فعالان است.
گتی ایماژ

SEC می تواند از قدرت جدید برای دریافت غرامت علاوه بر آنچه تیم اجرایی مربوطه باید داشته باشد استفاده کند در صورتی که یک شرکت مجبور به تأمین مالی خود به دلیل “عدم رعایت اساسی” قوانین اوراق بهادار باشد.

این امر در مورد غرامت پرداخت شده در سه سال قبل از بیان مجدد اعمال می شود – “آیا این اظهارنامه در نتیجه کلاهبرداری ، خطا یا هر عامل دیگری نادرست بوده است. ”

همچنین بورس اوراق بهادار ایالات متحده را برای ایجاد استانداردهای فهرست بندی راهنمایی می کند که همه ناشران باید چنین سیاستی را تدوین و اجرا کنند.

پنج کمیسیون کمیسیون بورس و اوراق بهادار روز پنجشنبه به اتفاق آراء مجدداً به رای گیری مجدد رای دادند و از تفسیر دقیق تری از این قانون نسبت به پیشنهاد قبلی 2015 حمایت کردند ، از جمله با بازنگری در محدوده “اظهارنامه حسابداری مجدد” و “به طور منطقی باید منقضی می شد” برای تشویق به بررسی آن.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *