kermanyy

Friday, 22 October 2021

Showrunner ، Pen Badgley ، Victoria Pedretti و مصاحبه بیشتر

Showrunner ، Pen Badgley ، Victoria Pedretti و مصاحبه بیشتر


ORAN بازگشت ، و در فصل سوم خود ، او دوباره انتظارات را دارد. دو فصل اول بازی Greg Berlanti و thrra / rom-com Sera Gamble ضربات مشابهی را دنبال کرد: جو راست (پن بادگلی) یک دختر پیدا می کند ، عاشق می شود و بدون وقفه تعقیب می کند در حالی که هرکسی را در راه می کشد می کشد. اما این بار ، جو به لطف همسر جدیدی به نام Love (Victoria Pedretti) که به همان اندازه کشنده است ، با بازی خود آشنا شده است.

به جای داستان یکی دیگر از بازیگران ، ORAN فصل 3 مانند مدیریت پیچیده مشکلات زناشویی است. در حالی که جو و لا سعی می کنند زندگی جدید خود را با یک کودک حومه ای کشف کنند ، آنها همچنین درگیر نبردی بی امان از اتحادهای متحرک ، سرپوش گذاشتن و شگفتی های قتل می شوند. این یک فصل پیچیده است که ثابت می کند این درام Netflix هنوز هم تأثیر بسیار بدی دارد. قبل از اولین نگاه خود ، Decider با مجری سریال Sera Gamble ، تازه واردان Shalita Grant و Travis van Winkle و دلیل فصل خونین خود ، Pen Badgley و Victoria Pedretti صحبت کرد.

وقتی به فصل جدیدی می آیید CHA ، گمبل سعی نخواهد کرد آن را تمام کند. در عوض ، بر مسائل کلیدی این مجموعه تمرکز می کند. “موضوع بسیار غنی و رنگارنگ است. مانند ، رابطه ، وسواس. مرد بودن یا خوب بودن به چه معناست؟ گمبل توضیح داد که اینها س questionsالات بزرگی هستند و نمی توان در یک چهارم به آنها پاسخ داد. “بک [Elizabeth Lail] یکی از راهها دستیابی به برخی از این موارد بود ، اما اساساً با گذشت زمان که جو را بهتر و بهتر و بهتر می شناسیم ، می توانیم از ابزارهای مختلف جراحی برای یافتن بیشتر موضوع استفاده کنیم. همه ما در مورد آن فکر می کنیم زیرا فکر نمی کنم کسی در روی زمین پاسخ این س questionsالات را داشته باشد. این یک مطالعه باز است. این بسیار روشنفکرانه به نظر می رسد. استاد دانشگاه من می خواهد بگوید ما و تماشاگران در سفری برای کشف عشق و خشونت سمی هستیم. “

GRANT SHALITA به عنوان SHERRY CONRAD ، VICTORIA PEDRETTI به عنوان LOVE QUINN و PENN BADGLEY به عنوان JOE GOLDBERG در شما
عکس: Netflix

در این فصل ، بخشی از این اکتشافات در قالب دو شخصیت جدید انجام می شود تا قهرمانان ما از آنها متنفر شوند ، شالیتا گرانت شری ، وبلاگ نویس و کری تراویس ون وینکل ، فوق مرد. هر دو شری و کری نشان دهنده نمونه خوب ازدواج هزاره هستند ، شخصیت هایی که بیش از حد کامل به نظر می رسند ، به اندازه کافی بیدار شده اند و دارای حساب های اجتماعی بی عیب و نقص هستند تا با زندگی بدون نقص مطابقت داشته باشند. به ویژه شری در طرف عشق به طور فزاینده ای خارق العاده شده است زیرا سعی می کند چگونگی ایجاد کار با همسرش را بیاموزد. اما تأثیرگذار اینستاگرام Grant-perfect ممکن است برای طرفداران این بازیگر آشنا به نظر برسد.

“من همیشه می گویم احساس می کنم [Search Party‘s] کسیدی در الماس راه می رفت تا شری کنراد بتواند بدود. من واقعاً تهیه کنندگان و بازیگران را دوست داشتم ، آنها من را از آن نمایش می شناختند و عاشق عناصر بودند. بنابراین برای من زنده کردن این شخصیت های ناخوشایند فقط به دلیل قضاوت نیست. ” “من فقط دوست دارم همه آنچه را که در مورد این افراد احساس کرده و فکر کرده ام از بین ببرم و سپس به انسانیت آنها بپردازم. برای من بسیار سرگرم کننده است. همچنین ، من دوست دارم با همکلاسی هایم بازی کنم. من به ندرت خطوط خود را از قبل یاد می گیرم. من شب قبل یاد نمی گیرم ، در حین ویرایش یاد می گیرم. بنابراین این باعث می شود من واقعاً بازی کنم. آن نمایش واقعاً یک واقعیت است ، فقط برای حضور. ”

در حالی که شری همسر و مادر کامل هزاره ای را در آغوش می گیرد ، کاری و تمرکز زیاد او بر خشونت هرگز جو را عصبانی نمی کند. “من قطعاً به دنبال جهان بینی جو هستم. ون وینکل می گوید: هر چیزی که می گویم با مونولوگ درونی اش مرا از هم جدا خواهد کرد. “مورد علاقه من در این مورد این است که جو را وارد جنگل می کنم و می خواهم با استفاده از تکنیک های خود او را به بخشندگی بازگردانم و او را آزاد کنم. من نمی دانم ، او در حال حاضر تکنیک های خاص خود را برای این کار دارد. و آن قتل است. این پسر رو خیلی دوست داشتم “

پن بادگلی در نقش جو و ویکتوریا پدرتتی در نقش عشق در تو
عکس: Netflix

اما بیش از همه همسایگان مزاحم ، جو و لاو هر دو بزرگترین رقبا هستند. فصل 3 با فراز و نشیب رابطه سریع بازی می کند و لحظاتی را که جو و لاو در یک صفحه قرار دارند به شوم ترین سطح خود می رساند. از سوی دیگر ، هنگامی که آنها در هر دو طرف هستند ، زندگی آنها به معنای واقعی کلمه در خط است زیرا هر دو سعی می کنند با یک همسر قاتل برخورد کنند. وقتی از آنها پرسیده شد که آیا شخصیت های خود را برای مبارزه یا همکاری با یکدیگر ترجیح می دهند ، هر دو بادگلی و پدرتی سریع پاسخ دادند.

Pedretti گفت: “مبارزه می کند.”

بادگلی گفت: “بله ، زیرا آنها بیش از حد به خود دروغ می گویند.” متأسفانه وقتی در حال کار هستند یا به هم دروغ می گویند یا به خودشان دروغ می گویند و وقتی با هم دعوا می کنند ، اینقدر صادق هستند. و روند وجود دارد. ”

در اواخر فصل 2 ما احساسات انفجاری را مشاهده کردیم که باعث شد عشق مراقب متجاوز برادرش را بکشد و دلیله (کارملا زومبادو) ، همسایه جو. در حال حاضر ، در فصل 3 ، این سریال به خط خونی واقعی Love می رود. این کمی دور از ماهیت حسابی است که از جو و مردی که دوست داشتند Pedretti را بکشند انتظار داشتیم.

پدرتی گفت: “من خودم را عمیقا درگیر عشق می کنم و در آن احساس قدرت می کنم.” “شما علاقه چندانی به دیدن دید طرف مقابل ندارید ، بنابراین منفجر شدن ، منفجر شدن و انفجار بدون هیچ چیز … فقط در این نوع دفاع شخصی و شکست خوردن ، تجربه جالبی است. خواندن و انجام آن بسیار جالب است. ”

بادگلی سفر مداوم جو را در زمینه ای بسیار انفجاری می بیند. به گفته این بازیگر ، این فصل جدید چندان به کاهش کاهش تدریجی جو مربوط نمی شود و بیشتر به وقت گذاشتن برای کشف نارضایتی وی از جهان اختصاص دارد.

“من فکر می کنم وقتی با جو آشنا شدیم ، قسمت 1 ، فصل 1 ، او سقوط کرد. بنابراین آنچه ما می بینیم احتمالاً بیشتر نوعی … چه کلمه ای است؟ من به کسی فکر می کنم که تازه گم شده است. او مانند یک جهان دیگر است ، اما از آن آگاه نیست و هر از گاهی آن حقیقت را بیان می کند. مانند: «یک ثانیه صبر کنید ، یک ثانیه صبر کنید ، یک ثانیه صبر کنید ، یک ثانیه صبر کنید. آیا من مشکل دارم؟ جواب منفی. این شخص است که پیشنهاد داد رفته باشد. خیلی خوب. ادامه می دهم ، “بادگلی گفت. “در این تقلید است. من همیشه فراموش می کنم قرص چه رنگی باعث می شود شما در ماتریکس بمانید ، اما دوباره قرصی را که در ماتریکس نگهداری می کنید مصرف می کند. هر از چند گاهی که نئو ظاهر می شود ، اینطور به نظر می رسد: “من تو را می کشم. خیلی خوب. بنابراین سقوط کمتر از حالت فوگ است. “

همه برنامه های ORAN پخش فصل 3 در نتفلیکس جمعه 15 اکتبر.

نگاه کن ORAN در نتفلیکس

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *