kermanyy

Monday, 25 October 2021

Southwest سفرهای بیشتری را به تعویق می اندازد و آب و هوا را مقصر می داند

Southwest سفرهای بیشتری را به تعویق می اندازد و آب و هوا را مقصر می داند


پس از لغو نزدیک به 2000 پرواز در آخر هفته ، خطوط هوایی Southwest روز دوشنبه صدها پرواز دیگر را لغو کرد.

بر اساس داده های Flight Aware ، کمترین عملکرد هواپیمایی جهان از روز دوشنبه ساعت 7 صبح به وقت محلی به 350 پرواز رسید – یا یکی از هر 10 پرواز ثبت شده است. به گفته این سایت ، این بالاترین نرخ لغو یک شرکت هواپیمایی بزرگ آمریکایی است.

داده های سایت نشان می دهد که نزدیک به 200 سفر دیگر به جنوب غربی به تأخیر افتاده است.

آخرین پروازهای این شرکت هواپیمایی پس از آن انجام شد که بیش از 25 درصد پروازهای برنامه ریزی شده خود را در روز یکشنبه به زمین نشست.

این شرکت حذف شرایط آب و هوایی فلوریدا را که ناشی از مشکلات ترافیک هوایی در مناطق اطراف است تشدید کرده و واکنش زنجیره ای پروازها در سراسر کشور را برانگیخته است.

با این حال ، اداره هوانوردی فدرال مدعی شد که بعد از ظهر جمعه تنها “چند ساعت” تاخیر در پروازها به دلیل شرایط جوی و کارکنان در مراکز کنترل ترافیک وجود دارد.

FAA در بیانیه ای اعلام کرد: “کمبود کارکنان ترافیک هوایی FAA از روز جمعه گزارش نشده است.” “برخی از خطوط هوایی هنوز به دلیل پروازهای خارج از پرواز و خدمه با چالش های ثبت نام روبرو هستند. لطفاً برای اطلاع از برنامه پروازهای سفارشی با خطوط هوایی تماس بگیرید. “

توده ها و تاخیرها در تعطیلات آخر هفته کلمبوس پس از آن رخ می دهد که هفته گذشته شرکت هواپیمایی اعلام کرد که باید همه کارکنان خود را با کووید -19 واکسینه کند ، همانطور که رئیس جمهور جو بایدن در اوایل سال جاری درخواست کرده بود.

مسافران در 10 اکتبر 2021 در پیشخوان بلیط پروازهای خطوط هوایی Southwest در فرودگاه اپلی در اوماها ، نبراسکا حاضر می شوند.
عکس AP / دیوید زالوبوفسکی

کارکنان باید واکسن را تا 8 دسامبر یا پایان آن دریافت کنند. شرکت هواپیمایی مستقر در دالاس مستقر در TX حدود 56000 کارمند دارد.

زمان توقف ها شامل سودجویی مهاجمان و سیاستمداران صنعت مسافرتی شد که این دستور می تواند اوضاع را در خطوط هوایی بدتر کند.

هنری اچ. هارتولدت ، رئیس گروه تحقیقاتی جو ، به آسوشیتدپرس گفت که موارد جنوب غربی می تواند به خلبانانی مربوط شود که در شکایت بیمارستانی علیه فرماندهی این شرکت شرکت داشته اند.

اما Harteveldt همچنین خاطرنشان کرد که این هواپیمایی از ماه ژوئن پروازهای بیشتری نسبت به پروازهای خود ثبت کرده است.

تد کروز ، سناتور تگزاس دستور واکسیناسیون بایدن را مستقیماً مقصر دانست.

“دستور واکسیناسیون غیر قانونی جو بایدن کار می کند!” ه توییت یکشنبه “ناگهان ، ما خلبان و کنترل کننده ترافیک هوایی کم داریم.”

با این حال ، سخنگوی جنوب غربی در ایمیلی به CNBC گفت که سودآوری “اشتباه” است.

این شرکت به این قیام گفت: “شایعات زیادی وجود دارد و شایعات بی اساس منتشر می شود.”

علاوه بر این ، انجمن خلبانان Southwest Airlines ، اتحادیه صنفی نماینده خلبانان شرکت هواپیمایی ، مدعی شد که این مسائل مربوط به دستور واکسن نیست و در عوض نتیجه “طراحی ضعیف” است.

اتحادیه در بیانیه ای گفت: “SWAPA از مشکلات عملیاتی که امروز بر خطوط هوایی Southwest تأثیر می گذارد به دلیل تعدادی از مسائل آگاه است ، اما می توان با اطمینان گفت که خلبانان ما در فعالیت های عملیاتی رسمی یا غیر رسمی مشغول نیستند.”

– گزارش بیشتر توسط پاتریک ریلیShare your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *