kermanyy

Saturday, 23 October 2021

Spinoff ‘That’ 70s Show ‘در دهه 90 به سفارش Netflix تنظیم شد

Spinoff ‘That’ 70s Show ‘در دهه 90 به سفارش Netflix تنظیم شدگناه دهه 70 نگاه کن بازگشت به آینده در سری جدید spinoff به سفارش Netflix. پرش از حالت نسبتاً نامربوط نمایشگاه دهه 80، نتفلیکس اعلام کرد اون نمایش دهه 90 از سازندگان اصلی حق رای دادن ، بانی و تری ترنر. Halo Wisconsin ، و سلام رایانه ها!

بر اساس ترکیب Netflix ، این سریال در سال 1995 اتفاق می افتد و دختر اعضای اصلی اریک (توفر گریس) و دونا (لورا پرپون) را دنبال می کند و با دوستان جدید خود در سراسر جهان ارتباط برقرار می کند.

“در سال 1995 است و دختر اریک و دونا لیا فرمان در تابستان به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ خود می رود و در آنجا با نسل جدیدی از بچه های Point Place تحت مراقبت کیتی و قرمز می درخشد.” سکس ، مواد مخدر و راک هرگز نمی میرند ، فقط لباس را عوض می کند. ”

در حالی که این برنامه به Grace یا Prepon مرتبط نشده است ، Netflix یک یا دو ستاره را اعلام کرده است که دوباره در اسپین آف ظاهر می شود. کرتوود اسمیت و دبرا جو روپ ، با بازی آقای و خانم فورمن نمایشگاه دهه 70، آنها به عنوان پدربزرگ و مادربزرگ Leia به ستاره باز می گردند.

این مجموعه شامل 10 برنامه خواهد بود و توسط خالقان اصلی بونی و تری ترنر تهیه می شود که نویسنده / سازندگان پروژه نیز خواهند بود. نمایشگاه دهه 70 فارغ التحصیل گرگ متلر به عنوان مجری منصوب شده است و مارسی کارسی و تام ورنر نیز به عنوان نمایندگان اجرایی در هیئت مدیره پروژه حضور دارند. در طول مدت کار بر روی آن نمایشگاه دهه 70متلر 15 برنامه نوشت و از سال 2001 تا 2006 تهیه کننده بود

نمایشگاه دهه 70 در فاکس از 1998 تا 2006 ، هشت فصل را در شبکه پخش کرد. در کنار پرپون و گریس ، ستارگانی چون میلا کونیس ، اشتون کوچر ، ویلمر والدراما و جاش مایرز به طور منظم در معرض نمایش قرار گرفتند. این سریال که در دهه 1970 گروهی از دوستان نوجوان را در ویسکانسین دنبال کرد ، 16 نامزدی امی را در زمان پخش به دست آورد.

مراقب تاریخ انتشار ، تریلر و موارد دیگر در مورد آن باشید اون نمایش دهه 90به

کجا را باید نگاه کرد نمایشگاه دهه 70

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *