kermanyy

Monday, 25 October 2021

Texas A&M از آلاباما در بالاترین سطح پیشی گرفت

Texas A&M از آلاباما در بالاترین سطح پیشی گرفت


استیج کالج ، تگزاس-ست اسمال با گذشت زمان 28 گل حریف وارد زمین کرد و تگزاس A&M آلاباما را با 41-38 در بالاترین سطح شنبه شب متوقف کرد تا صعودی را که Crimson Tide در 19 بازی به دست آورد به پایان برساند.

مدافع ملی آلاباما (5-1 ، 2-1 کنفرانس جنوب شرقی) 21 امتیاز مستقیم-با شوت TD و جابجایی 2 امتیازی جیمسون ویلیامز-کسب کرده بود تا در فاصله پنج دقیقه مانده به پایان بازی 38-31 پیش بیفتد.

تگزاس A&M (4-2 ، 1-2) وقتی 38 دقیقه به پایان رسید ، زاک کالزادا به آینیاس اسمیت ملحق شد تا در فاصله 25 یاردی سه دقیقه باقی بماند. کالزادا هنگام پرتاب ضربه ضربه خورد و مجبور شد از زمین خارج شود اما پس از بازدید از چادر پزشکی برای رانندگی بعدی برگشت.

کالزادا پس از آنکه Aggies یک پوند را برای هدایت مبارزات انتخاب کرد ، بازگشت ، که با پاس 17 یاردی به Isaiah Spiller قبل از اینکه Small آن را تکمیل کرد و هواداران خود را به میدان فرستاد تا جشن بگیرند ، مشخص شد.

کالزادا 285 یارد و 3 تاچ تاون انجام داد ، چرا که مدافع قبلی به عنوان یک ستاره بازی می کرد تا قهرمانان حاکم را پایین بیاورد. Devon Achane یک ضربه 96 یاردی برای TD در کوارتر سوم بازگرداند و پس از برایس یانگ تمام شب دفاع A&M را به دست آورد.

آلاباما از زمان پیروزی 48 بر 45 با اوبرن در 30 نوامبر 2019 شکست نخورده بود.

این اولین بار است که نیک سابان سرمربی آلاباما یکی از طرفداران خود را پس از پیروزی کامل 24-0 در آن بازی ها از دست می دهد. او چهار بار جیمبو فیشر ، مربی تگزاس A&M ، بیشتر کارمندان سابق را شکست داده است.

Ainias Smith از A&M Texas پس از گرفتن گذرنامه 6 حیاط برای قایق بادبانی روز شنبه با Isaiah Spiller جشن می گیرد.
گتی ایماژ

تگزاس A&M همچنین پیروزی 100 پیاپی آلاباما بر تیم های بدون شکست را به پایان رساند و به پیروزی مقابل کلرادو در استقلال جام 2007 بازگشت تا اولین فصل سابان را حذف کند.

Aggies در فصل ششم وارد فصل شد و بعد از اینکه Crimson Tide همان باخت را در فصل گذشته به آلاباما وارد کرد ، شوت کرد. اما قبل از هفته گذشته به نظر می رسید که این فصل برای آگی ها پس از پیروزی آنها در آرکانزاس و ایالت می سی سی پی از بین 25 تیم برتر خارج از دست رفته باشد.

اما Aggies به جای افتادن در حفره بزرگتری در این هفته ، ماشه را برای گرفتن یک نیزه هشت بازی مقابل آلاباما کشید. این اولین پیروزی آنها در این سری است از آنجایی که بازی خیره کننده جانی منزیل باعث شد آنها در سال 2012 با برتری 29-24 در خارج از خانه هنگامی که جزر و مد قرمز برای اولین بار رتبه بندی شد ، پیروز شوند.

جانی هایزمن ، که در آن فصل قهرمان جام هایزمن شد ، شنبه شب در بین 106،815 هوادار در کایل فیلد بود تا برای اولین بار Aggi ها در خانه خود Crimson Tide را شکست دهند. A&M جایزه اول این مجموعه را با پیروزی 20-16 در کاتن کاسه در 1 ژانویه 1968 به دست آورد.

منزیل یکی از کسانی بود که پس از بازی در مهمانی وحشی پس از بازی در زمین جشن گرفت.

17 مهاجم 1/2 امتیازی این بازی را در اوایل کنترل کردند و در وقت نیمه دوم با دو گل خارج از خانه و شروع زیبا توسط کالزادا به برتری 24-10 رسیدند. 24 امتیاز A&M در نیمه اول این بود که اکثریت آلاباما قبل از پایان بازی در زمان تصدی سابان به حریف غیرمجاز اجازه می داد.

وقتی دمارکو هلامز یک پوند نیک کنستانتینو و کینگ را مسدود کرد ، آلاباما برتری خود را به هفت کاهش داد.

Mwikuta او را در منطقه پایانی برای تور در سه ماهه سوم گرفت.

اما Aggies ضربه را وارد کرد و بلافاصله با یکی از آنها پاسخ داد. آکانه در دو موج مدافعان به صورت زیگزاگ حرکت کرد و سپس سرعت نخبگان را به نمایش گذاشت که به او اجازه داد تا در مسابقات دوومیدانی به عنوان دوومیدانی دو نفره عمل کند تا از همه بهتر عمل کند و در دقیقه هشتم باقی مانده از بازی ، 8 دقیقه دیگر به ثمر برسد.

سپس یانگ با رانندگی 75 یاردی با پاس 29 متری از ویلیامز عبور کرد تا برتری را به 31-24 برساند. ویلیامز انگشت خود را روی لب هایش گذاشت تا جمعیت را بعد از نتیجه حرکت دهد.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *