kermanyy

Friday, 22 October 2021

TN پیاده روهای عبادت آخر هفته را بالا می برد ، فروشگاه ها تا ساعت 11 شب باز خواهند بود.

TN پیاده روهای عبادت آخر هفته را بالا می برد ، فروشگاه ها تا ساعت 11 شب باز خواهند بود.


دولت تامیل نادو روز پنجشنبه محدودیت عبادت آخر هفته در معابد را از امروز لغو کرد و همچنین به همه مغازه ها ، از جمله رستوران ها و نانوایی ها اجازه داد تا ساعت 11 شب فعالیت کنند.

عکاسی: عکس ANI

محدودیت بازدید از سواحل در تعطیلات آخر هفته نیز کاهش یافته است.

به گفته دولت ، مراکز ثبت نام و نمایشگاه های شغلی نیز می توانند به دنبال پروتکل های امنیتی COVID-19 برگزار شوند.

نخست وزیر مایکل استالین ، که وضعیت همه گیر در تامیل نادو و همچنین شرایط حاکم بر ایالت های همسایه را با مقامات ارشد بررسی کرد ، اعلام کرد که اجازه عبادت در معابد را هر روز در هفته می دهد.

K Annamalai ، رئیس دولت BJP در واکنش به این حرکت گفت که دولت ایالت اجازه بازکردن معابد را برای عبادت روزانه داده است. Annamalai گفت: “این چیزی است که BJP همواره بر آن اصرار داشت و در 7 اکتبر یک تظاهرات سراسری ترتیب داد.” خواسته مردم “

پس از اعلام دولت ، کمری کمیته منابع انسانی و کمیسیون مستقل حقوق بشر ، J Kumaragurubaran به کمیسیونرها و معاونین کمیسیونر دستور داد تا اقدامات لازم را انجام دهند.

کمیسر گفت: “دولت از طرفداران خود اجازه می دهد از فردا هر روز از معابد دیدن کنند. هماهنگی های لازم باید مطابق با SOP ایجاد شده توسط دولت انجام شود.”

در بخشنامه ای که روز پنجشنبه منتشر شد ، کوماراگوروباران از مقامات ارشد این اداره خواست فردا تا آنجا که ممکن است از معابد زیادی بازدید کرده و آمادگی را بررسی کنند. وی گفت: “فوراً به افسران اجرایی اطلاع دهید.”

قبل از بازگشایی معبد برای دارشان ، وزیر امور خارجه و کمیته امور خارجه سکار بابو از معبد مشهور سری کالیکامبال دیدن کرد و ترتیبات را بازدید کرد.

در 29 سپتامبر ، دولت تامیل نادو با تسهیل بیشتر تعطیلی جاری را تا 31 اکتبر تمدید کرد.

در بیانیه روز پنجشنبه دولت به نقل از وزیر امور خارجه ، آمده است که ممنوعیت برگزاری جشن های سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و جشن برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ادامه خواهد داشت. علاوه بر این ، دولت محدودیت های خاصی را لغو کرد و گفت که سواحل در آخر هفته برای عموم باز است.

مدارس بازی ، مهد کودک ها و Anganwadis از 1 نوامبر بازگشایی شده اند و همه کارکنان شاغل در آنجا باید در برابر COVID-19 واکسینه شده باشند.

به 100 نفر اجازه داده شده است تا از 1 نوامبر در مراسم عروسی شرکت کنند.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *