kermanyy

Monday, 25 October 2021

Vandal Splatters رنگ خاکستری را روی جورج فلوید بوست در میدان یونیون نشان می دهد

Vandal Splatters رنگ خاکستری را روی جورج فلوید بوست در میدان یونیون نشان می دهد


فخرفروشی و قتل برنز جورج فلوید به ارتفاع 10 فوت توسط یک افسر پلیس که باعث شورش سراسری علیه خشونت پلیس در سال گذشته شد ، صبح امروز با رنگ خاکستری رنگ آمیزی شد. به گفته NYPD ، تماشاگران و گروهی که این کار را کردند مجسمه

جسد فقط سه روز زودتر در چارچوب تور رونمایی شد که شامل تصاویری از برونا تیلور بود که در مارس 2020 در لوئیزویل ، کنتاکی توسط پلیس کشته شد و جان لوئیس ، تماس گیرنده متاخر و فعال حقوق مدنی که تابستان گذشته درگذشت. ، اندکی پس از کشته شدن فلوید.

سخنگوی NYPD گفت که در بررسی های حدود 10 متری ، مردی روی اسکیت بورد خم شد که در پشت بدن جان لوئیس خم شده بود و چیزی را در یک کشتی مخلوط می کرد ، سپس با اسکیت زدن از روی تصویر فلوید ، رنگ خاکستری را روی بدن او ریخت و با اسکیت دور رفت. بعدازظهر یکشنبه هیچ بازداشتی صورت نگرفت.

به محض گزارش افسران پلیس در مورد خرابکاری صبح روز یکشنبه ، چندین داوطلب علاوه بر نماینده نصب ، شروع به پاک کردن رنگ خاکستری کردند. تماشاچیانی که در اطراف نصب شیر می خورند شامل آثار هنری و خرابکاری هستند.

مردم رنگ خاکستری را روی بدن جورج فلوید در میدان یونیون می پاشیدند

فلش

مردم رنگ خاکستری را روی بدن جورج فلوید در میدان یونیون می پاشیدند

جان کفرت ، 62 ساله ، ساکن وودساید ، که سیاه پوست است ، می گوید: “این چیزی است که ما هر روز با آن سر و کار داریم.” “رنگ همه چیز را خراب نمی کند.”

ایسایا بورک ، مشاور مالی 31 ساله ، گفت که او با خانواده خود به شهر ویرجینیا رفت تا نصب را ببیند.

برک ، سیاهپوست ، می گوید: “من سرعت خود را کم کردم و بلافاصله رنگی را که دریافت کردم دیدم.” “این نماینده کشوری است که ما در آن زندگی می کنیم. این نژادپرستی ، نفرت ، جهل است که به یکی خلاصه می شود.”

همان تصویر فلوید در ماه ژوئن هنگام نمایش در فلاتبوش ، بروکلین ، پانسمان شد. سپس سازندگان این تصویر را با یک استنسیل برای دورترین گروه برتری طلبان سفیدپوست Patriot Front علامت گذاری کرده بودند. همچنین تصور می شد که این گروه پشت آسیب دیگری از تصویر فلوید در نیوآرک ، نیوجرسی بوده است.

سخنگوی NYPD تأیید کرد که پلیس یک فیلم تحقیقی از مظنونان در حادثه ماه ژوئن منتشر کرد ، اگرچه هیچ کس در این مورد تا روز یکشنبه دستگیر نشد.

در روز یکشنبه هیچگونه استنسیل یا افترا بر روی بدنه میدان اتحادیه یافت نشد.

این سه تصویر ، که توسط هنرمند کریس کارنابوسی ساخته شده و توسط Confront Art تولید شده است ، تا 30 اکتبر در معرض دید عموم قرار گرفته و سپس به شهرهای دیگر منتقل شده و سپس به خیریه فروخته می شود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *