kermanyy

Sunday, 24 October 2021

Vapor Fresh با انجمن تناسب اندام پزشکی به عنوان شریک تجاری – بهداشت همکاری می کند


تیم Vapor Fresh و Fitness Medical Team برای ضدعفونی کردن سالن بدنسازی ، با تحویل اسید سیتریک به جامعه آمادگی پزشکی ، همکاری می کنند

آرلینگتون ، ویا ، 10 مه 2021 – Vapor Fresh ، تولید کننده برجسته محصولات تمیز کننده قوی تر ، ایمن تر و سبزتر که به طور خاص برای صنعت ورزش و تناسب اندام طراحی شده است ، با Fitness Association Medical به عنوان شریک تجاری برای کمک به اسید سیتریک همکاری کرده است. تولید ضدعفونی کردن مواد شیمیایی به امکانات تناسب اندام پزشکی در سراسر ایالات متحده.

استفان استاینبرگ ، بنیانگذار Vapor Fresh ، می گوید: “با ارائه امکانات تناسب اندام جایگزین به جای ضدعفونی کننده های قوی مبتنی بر quat ، می توانیم به آنها کمک کنیم تا محیط ایمن تری را برای بیماران و اعضای خود فراهم کنند.” “ما از همکاری با انجمن تناسب اندام پزشکی خوشحالیم و شهرت آنها در صنعت به پیشرفت مراحل بعدی Vapor Fresh کمک می کند.”

با توجه به افزایش شدت و فراوانی روش های پاکسازی از بیماری همه گیر COVID -19 ، مصرف بیش از حد کودهای آمونیوم مربعی – یا “quats” – به نگرانی متخصصان تبدیل شده است. در نتیجه گزارشات مستند در مورد حملات آسم ناشی از quat و تحریک ریه در معرض سهمیه ، این موضوع در باشگاه بدنسازی و تناسب اندام نگران کننده است.

دستمال مرطوب بدنسازی ضدعفونی کننده Vapor Fresh® از اسید سیتریک برای ضدعفونی کردن قوچ ها به جای کوات ها استفاده می کند. اسید سیتریک یک ماده فعال مجاز در فهرست مواد شیمیایی ایمن تر EPA است و این کوهنوردان کمترین سمیت EPA را دارند ، حتی در صورت عدم نیاز به برچسب هشدار دهنده. حتی با وجود این شیمی اسید سیتریک ، دستمال مرطوب بدنسازی ضدعفونی کننده Vapor Fresh® هنوز برای ضدعفونی 99.9 of باکتری ها EPA ثبت شده است و در لیست ضد عفونی کننده EPA N برای ویروس کرونا قرار دارند.

دیوید فلانچ ، FACHE ، FMFA ، رئیس موقت ، انجمن تناسب اندام پزشکی گفت: “انجمن تناسب اندام پزشکی مفتخر است که از طریق برنامه مشارکت تجاری ما با Vapor Fresh همکاری می کند.” “برنامه ما به ما امکان می دهد نتایج کسب و کار را با عضویت آمادگی جسمانی خود به اشتراک بگذاریم. در شرایطی که ضدعفونی در امکانات تناسب اندام بسیار زیاد شده است ، داشتن فروشندگانی مانند Vapor Fresh که محصولی م effectiveثر و بدون مواد شیمیایی سخت ارائه دهند ، مهم است. “

###

Vapor Fresh از سال 2008 در حال تولید محصولات پاک کننده قوی تر ، ایمن تر و سبزتر برای صنعت ورزش و تناسب اندام است. آنها علاوه بر ضدعفونی کردن دستمال مرطوب بدنسازی ، همچنین اسپری های تمیز کننده گیاهی برای لباس های ورزشی و تجهیزات تناسب اندام ، مواد شوینده لباسشویی را برای خانه های فعال که شستشو می دهند ، تهیه می کنند. تعداد زیادی پیراهن ورزشی و ورزشی و 100٪ پودر طبیعی کفش و کفش.

مخاطب:
بخش روابط رسانه ای بخار تازه
[email protected]
888-619-0729

# # #

برای ملاحظه مطالب بیشتر در مورد بخار تازه اینجا را کلیک کنید

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *