kermanyy

Sunday, 24 October 2021

Yankees ، Red Sox راهی برای فصل حماسی بعدی دارد

Yankees ، Red Sox راهی برای فصل حماسی بعدی دارد


آخرین زمین بازی نیک پیوتا در واشنگتن بسیار بد بود و او خوان سوتو را در جایی که ایستاده بود مسدود کرد. دقایقی پیش فیلد کالبریت دست خود را بالا برد و رد ساکس از دوگوت خود در Nationals Park شروع به ریختن کرد و آن را با پیروزی 7-5 Red Sox و شروع عالی پلی آف MLB 2021 رسمی کرد.

یانکی ها ساکس پارک فن وی سه شنبه شب.

برنده شوید و در داخل بمانید.

بیست و چهار سال بعد ، ما مجبور می شویم دوباره این کار را انجام دهیم. شرایط ممکن است کمی متفاوت باشد – هر دو تیم ، این بار رسماً تیم های پلی آف بودند در حالی که در سال 78 ، بازنده قرار بود دوم پول خود را به خانه ببرد. اما احساس یکسان خواهد بود. احساس یکسان خواهد بود.

پیروز شوید و بمانید باخت و زمستان خیلی زودتر از آنکه هرکسی بخواهد فرا می رسد.

کامل. عالیه.

الکس کورا ، سرمربی Red Sox وقتی تیمش با نتیجه 7 بر 5 بر نتیس پیروز شد ، پس از بازی با کارت های وحشی در خانه به پیروزی رسید ، گفت: “ما همچنان سخت کار می کردیم.” از بلو جی های ضعیف ، آنها 91 بازی را در یک سال بردند ، در حالی که صعود به مسابقات 92 طول کشید.

آرون بون تقریباً یک ساعت زودتر گفت ، “این اصلا آسان نبود” ، پس از اینکه یانکی ها از موانع خود جان سالم به در بردند و در ماه اکتبر پس از زنده ماندن پس از پیروزی 1-0 مقابل تامپا بی تیم ریز ، چیزی برای بازی نداشتند. برای این آخر هفته و هنوز هم فرصتی برای برتری از یانکی ها داشت.

MLB
یانکی ها و رد ساکس سه شنبه در یک بازی کارت وحشی AL با هم دیدار خواهند کرد.
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ ، AP

اولین واکنش این است که می گویند هیچ کس بخشی از اردوهای مدافع لیگ آمریکا را نمی خواهد ، و ذهنیت طرد شدن ری ها آخرین چیزی است که می خواهد در ماه اکتبر ادامه دهد. اما واقعیت این است که Rays در حال حاضر بلیط طلایی است. برنده دشمن سه شنبه با خوشحالی صبح چهارشنبه پرواز خود را به خیابان تمپا می رساند. پیت

اما اول از همه چیز

قاضی آرون یانکیز ، که نهمین خط حمله مهاجمش تایلر وید را دریافت می کرد ، گفت: “این یک بازی سرگرم کننده خواهد بود.” این اجازه می دهد تا 40409 نفر در داخل ورزشگاه یانکی بعد از 3 ساعت ساعت و 3 دقیقه تنش شدید و اضطراب بی وقفه بازدم کنند. آنها بازی A خود را خواهند گرفت و ما بازی A خود را خواهیم داشت. بی صبرانه منتظر آن هستیم. “

بهترین قسمت در مورد پایان روز سه شنبه این است که هیچ تیمی به مسابقه تبدیل نشد. در سال 78 ، یانکی های معروف از 14 بازی پشت سر خود برگشتند تا ساکس را تصاحب کنند و تا اواسط ماه سپتامبر پاس دهند ، اما ساکس مجبور بود هشت بازی آخر سال خود را انجام دهد. پیروزی برای مبارزه در راه برگشت -خاموش بازی

هر بازی – هر زمین – پر از فشار بود. و هر دو تیم باید به برد ادامه می دادند.

اینجا هم همین اتفاق افتاد. پس از سقوط در بالتیمور ، ساکس مجبور شد ناتس را شکست دهد ، و آنها این کار را کردند. پس از سقوط 5-1 در اواخر روز یکشنبه ، آنها مجبور شدند راهی برای بازگشت پیدا کنند و این کار را کردند. یانکی ها؟ هنگامی که ری ها از سفر به آخر هفته بی معنی (برای آنها) امتناع کردند ، کارها را سخت تر کردند ، اما آنها آخر هفته را با یک شکست 5-1 از طریق ساکس و جیس (صعودی که تا 8 از 9 امتداد داشت) جلوتر بودند. )

و در حالی که آنها واقعاً برای فصل یکشنبه خود بازی نمی کردند – حتی اگر غایب بودند ، دوشنبه جیس را در بازپخش بازی دریافت می کردند – مطمئناً آنها همانطور که بودند احساس می کردند. دوشنبه به این معنی بود که استفاده از گریت کول یک روز زودتر بهتر بود. دوشنبه به معنای تقلبی یک بازی بود تا قبل از یک تقلب دیگر. آنها دوشنبه هیچ بخشی را نمی خواستند.

جوراب قرمز
رافائل دیورز دوشنبه بازی دو تیمش مقابل ملی پوشان را انجام می دهد.
گتی ایماژ

در عوض ، آنها سه شنبه را دریافت می کنند. آنها Sox را دریافت می کنند ، و Sox آنها را دریافت می کند ، و دوباره ، همانطور که اغلب مبارزان بزرگ ، برای رقابت یکدیگر مبارزه می کنند ، یک خط داستانی در حال اجرا به سال 1949 ادامه می یابد ، یک مرد سابق یانکی در حال انجام ، یک Sox اخیر در فن وی برگزار شد.

هر دو تیم های ناقصی هستند که در این فصل سوگند یاد کرده اند که شبیه تیم های مقام چهارم مانند باشگاه های پلی آف هستند – اما هر دو در زمان مناسب به شهرت رسیدند.

کورا می گوید: “ما هر روز جنگیدیم.” “هر بازی.”

بون گفت: “ما آماده گرفتن عکس خود هستیم.” “ما می دانیم که می توانیم هر کسی را در بهترین حالت قرار دهیم.”

این تصویر سه شنبه شب ، Fenway Park ، یک فصل دیگر از حماسه بسکتبال بی پایان و بی انتها ، Yanks در مقابل Sox ، نیویورک در مقابل بوستون است. یک بازی برای فصل. یک بازی برای پرواز به فلوریدا. هر بازی. و ، مرد ، چه بازی است.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *