kermanyy

Sunday, 24 October 2021

تاریخچه مختصر ZUMBA® – تناسب اندام کندی


برای بسیاری از افراد ، یافتن روال مناسب تناسب اندام به معنای یافتن فعالیت هایی است که از انجام آنها لذت می برند. این امر باعث می شود افراد به برنامه تمرینی پایبند باشند. کلاسهای رقص کاردیو ، هم از نظر اجتماعی و هم از نظر محبوبیت بسیار زیاد است ، زیرا رقص سرگرم کننده تر از دویدن با پای آهسته است.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین و محبوب ترین انواع ورزش های رقص در سراسر کشور است. این ورزش دارای مزایای سلامت کاردیو سنتی است ، با سرگرمی و لذت که آن را به یک فرصت تناسب اندام منحصر به فرد تبدیل می کند. ما یک تاریخچه مختصر از برنامه را برای کمک به علاقه مندان به ZUMBA® در South Jersey جمع آوری کرده ایم تا دریابند که آیا این برنامه برای آنها مناسب است یا خیر!

ZUMBA® یک برنامه تمرینی کلمبیایی با الهام از رقص است که بر خلاف برنامه های دیگر ، انواع حرکات رقص بین المللی را با حرکات هنرهای رزمی در بر می گیرد. این یک برنامه کامل ، سرگرم کننده و چربی سوز است و سالانه بیش از 12 میلیون نفر در آن شرکت می کنند. به طور کلی ، حرکتهای ZUMBA® را می توان به آسانی از مبتدی تا متخصص تغییر داد و برای همه افراد در هر سطح آمادگی جسمانی قابل دسترسی است.

با همه این مزایا ، مردم هنوز در شگفت هستند که ZUMBA® چگونه شروع شد و چرا اینقدر محبوب است.

بر اساس وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه توسط آلبرتو “بتو” پرز یک “تصادف شاد” بود و در اواسط دهه 1990 رخ داد. در راه تدریس کلاس ایروبیک ، بتو متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید با نوارهایی که در ماشینش داشت سریع تعویض کند. بنابراین بتو بجای اشکال تکراری و سنتی ایروبیک ، کلاسی را هدایت کرد که بیشتر روی رقص متمرکز بود و با حرکت و انفجار دانش آموزان خود را شگفت زده می کرد.

این ریشه در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین دارد ، اگرچه تأثیرات دیگری مانند موسیقی و حرکات به سبک بالیوود نیز در آن گنجانده شده است و جذابیت جهانی تری به آن بخشیده است.

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص / ایروبیک خود را به روز کرد و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان یک فرم تناسب اندام منحصر به فرد آغاز کرد. یکی دیگر از “تصادفات خوشحال کننده” زمانی رخ داد که بتو با دو علاقه مندان دیگر به نام آلبرتو آشنا شد – آلبرتو پرلمن و آلبرتو آگیون. این سه نفر کلاس هوازی با الهام از رقص را احیا کردند و آن را “زومبا” نامگذاری کردند ، نامی که معنی خاصی نداشت اما شبیه برنامه ای سرگرم کننده و جالب به نظر می رسید. این ترکیب به سرعت محو شد و به عنوان اصلی ترین محصول در سالن های بدنسازی و تناسب اندام در سراسر جهان شناخته شد!

برخلاف سایر انواع کلاسهای ورزشی ، ZUMBA® طوری طراحی شده است که تأثیر کمی در عین حال که در سوزاندن کالری م andثر است و تا آنجا که ممکن است برای شرکت کنندگان شدید باشد. این می تواند برای تمام سطوح آمادگی جسمانی ، حتی در یک کلاس مناسب باشد ، که برای ورزشگاه هایی که امکانات زیادی ندارند بسیار مناسب است. در تناسب اندام کندی ، ما مشتاقانه به همه اعضای خود کمک می کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند ، خواه کاهش وزن ، افزایش تحرک روزانه ، یا افزایش استقامت و ظرفیت قلبی عروقی آنها. از تفریح ​​و فلسفه ZUMBA® استقبال کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های ما ، امروز با ما تماس بگیرید!Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *