kermanyy

Friday, 22 October 2021

جن استرگر بر سر رسوایی برت فاور ، آدام شفتر را تحت الشعاع قرار می دهد

جن استرگر بر سر رسوایی برت فاور ، آدام شفتر را تحت الشعاع قرار می دهد


جنیفر استرگر مجری سابق Jets به انتقاد از ESPN NFL Adam Schefter پیوست.

استرگر رسوایی برت فاور در سال 2010 را به یاد آورد که در آن ادعا می کرد عکس های نامناسبی از مدافع سابق جتز دریافت کرده است و به اظهارات شفتر در مورد وضعیت اشاره کرد.

استرگر در توئیتر خود نوشت: “یک روزنامه نگار در سال 2010 بیانیه ای دروغین از من منتشر کرد و اظهار داشت که” در همکاری با NFL در تلاش برای دست زدن به من و قلدری من موافقت کرده ام “. “من به او در DM ‘های جعلی و برخی از گاوهای شلخته – گزارش نوشتم. ”

شفتر این هفته در پی گزارش لس آنجلس تایمز مبنی بر ارسال نسخه کامل داستان محرومیت NFL 2011 به بروس آلن ، رئیس سابق تیم فوتبال واشنگتن ، در آتش سوخت.

روز چهارشنبه ، از طریق ESPN بیانیه ای در مورد صداقت روزنامه نگاری صادر کرد ، به نظر می رسد که استرگر سوالی را مطرح کرده است – اگرچه او نام خانوادگی خبرنگار را توییت نکرده است.

ظاهراً جن استرگر بیانیه ای درباره آدام شفتر در مورد رسوایی برت فاور در سال 2010 نامید.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست ؛ گتی ایماژ (شروع)

“گزارش به روز رسانی بعدی:” خانم استرگر می گوید این اشتباه است. “او در توییت دوم نوشت. “من دوباره می گویم:” نه ، نه ، آدم ، دفعه بعد با من تماس بگیر. ”

شفتر در مورد استرلینگ فاور در داستان ESPN در 2010 گزارش داد ، که در آن اظهار داشت که وکیل استرگر گفته است که موکلش انتظار می رود در زمان تحقیقات با NFL ملاقات کند.

“روزنامه نگاران و مشرکان هستند. استرگر ، که اکنون در All Elite Wrestling کار می کند ، نوشت: “تفاوت را هنگام مصرف هر نوع رسانه ای بیاموزید.” مردم آنجا کارهای صادقانه انجام می دهند و دیگران فقط ادعاهای مردم را مطرح می کنند. “

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *