kermanyy

Monday, 25 October 2021

در شام حزب دموکراتیک برانکس ، تراژدی چهار امید فرمانداری

در شام حزب دموکراتیک برانکس ، تراژدی چهار امید فرمانداری


یک شام سالانه که چهارشنبه شب توسط حزب دموکراتیک برانکس برگزار شد ، در اولین روز آغاز غیررسمی رقابت فرمانداری پایان یافت و سه نامزد توانمند به فرماندار فعلی پیوستند و پیشنهاد کردند که شهری به احتمال زیاد در سال 2022 نقشی ناچیز خواهد داشت. نژاد

این جمع آوری کمک های مالی ، دادستان کل ایالت ایالت لتیتیا جیمز ، شهردار بیل دو بلاسیو و دادستان عمومی جومان ویلیامز – مقامات منتخبی که به طور خاص یا می گویند علاقه خود را برای ایفای نقش دولت اعلام کرده اند – در همان اتاق فرمانداری کتی هوچول وارد کرد. ، که قبلاً گفته می شود در حال اجرا است.

این رویداد – که سال گذشته به دلیل همه گیری به تعویق افتاد – نوعی تجمع مجدد برای یک کلاس سیاسی بود که از طریق گردهمایی های معنادار و رویدادهای خارج از خانه کار کرده بود. در داخل یک سالن عرضه در قسمت گردن Throggs در برانکس ، صدها نفر از شرکت کنندگان حضور داشتند که نیاز به تأیید وجود واکسن داشتند.

اگرچه نامزدهای احتمالی سیاست را از بحث کنار گذاشتند ، اما تصمیم گرفتند نقاط عطف مشهور برونکس را چند سال پیش برجسته کنند ، اما ظاهر آنها به عنوان راهی برای پایه گذاری برای مسابقه اولیه در نظر گرفته شد. شهر یورک

جورج آرز ، استراتژیست سابق دموکرات ، به Gothamist / WNYC گفت: “او دیروز درگیر شد.” “آنها برای ملاقات با مقامات منتخب … برای دیدار با مبارزان حزب و گفتن” به من نگاه کن. دارم میدوم. و آنها امیدوارند از سلسله مراتب احزاب حمایت کنند. “

گزارش دیوید کروز را در مورد شام حزب دموکراتیک برانکس در WNYC بشنوید.

شام تنها رویدادی نبود که باعث ایجاد مسابقه در روز چهارشنبه شد. در همان روز ، جیمز مهمان انجمن نیویورک بهتر بود (ABNY) ، که در آن از نیت فرمانداری خود استفاده می کرد. همانطور که این اتفاق افتاد ، دی بلاسیو مجدداً در یک کنفرانس مطبوعاتی س questionsالاتی در مورد اینکه آیا او برای فرمانداری کاندیدا می شود ، مطرح کرد و گفت ، مانند جیمز ، او در حال حاضر بر کار خود متمرکز است. چند ساعت بعد ، ویلیامز در کنفرانس مطبوعاتی با ران کیم سنای آمریکا در حمایت از لایحه ایالتی با هدف حکمیت فرمان اندرو کوئومو فرماندار سابق برای محافظت از بیمارانی که در حال بهبودی COVID بودند از بازگشت به خانه های سالمندان محافظت کرد. در آنجا ، او گفت که کمیته بررسی و جلسات استماع دولتی او تعیین می کند که آیا او به جلو حرکت می کند یا خیر.

بیشتر در سایت: “این یک سخنرانی مزخرف بود”: لتیتیا جیمز هنگام دفاع از گزارش Cuomo ، آب را در یک صبحانه قدرتمند آزمایش می کند

آرزت خاطرنشان کرد که این سطحی است که در آن متقاضیان آینده سعی خواهند کرد حمایت کافی ایجاد کنند که به کمک های مالی شرکت تبدیل می شود. به عنوان مثال ، هوچول گفت که قصد دارد 25 میلیون دلار برای اداره آن جمع آوری کند ، به نقل از نیویورک تایمز. در کنفرانس مطبوعاتی با کیم ، ویلیامز گفت که نگران پولی نیست که باید برای راه اندازی یک مسابقه جمع آوری کند. ویلیامز در مصاحبه ای با Gothamist / WNYC گفت که در سال 2018 به عنوان فرماندار ستوان می تواند “از پانزده سنت یک دلار سود کند”. هنوز مشخص نیست که آیا جیمز یا دو بلاسیو مبلغی را برای انجام فرمانداری جمع آوری کرده اند.

هوچول شاید بزرگترین پیروزی سیاسی را تا به امروز در این رقابت کسب کرده باشد و قدرت خود را برای قدرت بخشیدن به مبارزات انتخاباتی اش کاهش دهد. او در طول ماه ریاست خود سعی کرده است ارتباط بیشتری با شهر نیویورک برقرار کند ، وعده داده است که در مقایسه با کوئومو ، لحن محاوره ای تری با د بلاسیو برقرار می کند ، در حالی که برایان بنیامین ، پدربزرگ ایالتی که نماینده هارلم بود ، انتخاب شد. ستوان فرماندار بنیامین هم در شام بود.

برخلاف رقبای احتمالی خود ، سخنرانی هوچول در این شام یکی از سیاسی ترین مهمانان بود و قول داد که “در جهنم برای همه شما بجنگد” در حالی که “در آن فرمانداری خواهد کرد.”

“من برای شما آنجا هستم. بیایید این را تمام راه برداریم ما در انتخابات پیروز خواهیم شد ما کارهای بزرگی را برای مردم سراسر ایالت ، به ویژه برای برانکس انجام خواهیم داد. ” زیرا اگر برونکس برود ، این امر باعث ایجاد نیویورک می شود. “

نامزدهای احتمالی ایده های هوخول را برای برانکس ، شهری که اریک آدامز ، رئیس ناحیه بروکلین ، در پیروزی در دبستان شهری دموکرات مطرح کرد ، مطرح کردند.

آدامز در این مراسم گفت: “برانکس: من از شما تشکر می کنم ؛ من شما را دوست دارم. من هرگز BX را فراموش نخواهم کرد.”

در حالی که میزان مشارکت رای دهندگان در برانکس پایین است ، با این وجود نامزدها به شهر جذب می شوند زیرا بیشتر از هر نقطه دیگر شهر اسپانیایی زبانان در آن زندگی می کنند. با توجه به اینکه جیمز و ویلیامز آن مجموعه را شامل می شوند و هنوز هیچ اسپانیایی تبار در مسابقه شرکت نکرده است ، رای اسپانیایی تبارها وعده بدتری خواهد بود.

هوچول و دیگران در صبحانه سالانه حزب دموکرات بروکلین در روز پنجشنبه به همین تعهد عمل کردند و با کلاس سیاسی شهرداری در جونیورز به اوج خود رسید.

“زمان دست دادن است. زمان دیدن و دیدن فرا رسیده است. به همین دلیل به شام ​​شهرستان می روید. شما می خواهید مطمئن شوید که همه افراد در اتاق می دانند که شما نگاه کرده اید و آنها درباره برنامه های شما صحبت می کنند. “

دور مسابقات ممکن است تا سال آینده زمانی ادامه یابد که نامزدها تصمیم بگیرند که آیا اسامی خود را برای شرکت در انتخابات جمع آوری کنند یا خیر.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *