kermanyy

Friday, 22 October 2021

چند قسمت در “Dopesick” وجود دارد؟ تابلوی پیام دوپسیک

چند قسمت در “Dopesick” وجود دارد؟  تابلوی پیام دوپسیکتنها زمان زیادی باقی نمانده بود که صرع مواد افیونی درمان تلویزیونی مورد استقبال قرار گیرد. این هفته اولین نگاه اجمالی به دوپسیک، یک درام ستاره هولو درباره ریشه ها و آثار یکی از بزرگترین اعتیاد به مواد مخدر در تاریخ آمریکا. اگر شما در مورد صنعت داروسازی شک نداشتید ، این در حال تغییر است.

دوپسیک این فقط یک روند عمده تلویزیون تحسین شده را دنبال نمی کند. این نمایش دیگری با راه حلی گیج کننده است ، چیزی که در این صحنه شلوغ رایج تر می شود. نمی دانید چه زمانی می توانید انتظار رویدادهای جدید این Hulu اصلی را داشته باشید؟ ما پشت شما را داریم این را راهنمای خود بدانید دوپسیکبرنامه انتشار

چند قسمت وجود دارد دوپسیک؟

در مجموع ، هشت رویداد در این مینی سریال هولو برگزار خواهد شد. دوپسیک بر اساس کتاب دوپسیک: فروشندگان ، پزشکان و شرکت دارویی که به آمریکا کمک کردند توسط بث میسی با توجه به نظم برنامه و مطالب منبع ، به نظر می رسد این درام جدید یک کار انجام شده است.

وقتی قسمت های جدید از دوپسیک برتر؟

اگرچه تنها هشت رویداد در این مینی سریال وجود دارد ، اما تقریبا نیمی از آنها در حال حاضر در دسترس هستند. دوپسیک اولین بار امروز در Hulu با سه قسمت اول رونمایی شد. بقیه فصل به صورت هفتگی پیش بینی می شود. آیا نیاز به راهنمایی دارید؟ ما پشت شما را داریم:

  • قسمت 1: چهارشنبه ، 13 اکتبر
  • قسمت 2: چهارشنبه ، 13 اکتبر
  • قسمت 3: چهارشنبه ، 13 اکتبر
  • قسمت 4: چهارشنبه ، 20 اکتبر
  • قسمت 5: چهارشنبه ، 27 اکتبر
  • قسمت 6: چهارشنبه ، 3 نوامبر
  • قسمت 7: چهارشنبه ، 10 نوامبر
  • قسمت هشتم: چهارشنبه ، 17 نوامبر

چه کسی در Cast of است دوپسیک؟

آخرین مینی سریال هولو نگاهی بی نظیر به ظهور OxyContin در آمریکا دارد. به جای تمرکز بر روی اثرات فاجعه بار این دارو ، داستان خالق آن و نحوه برخورد پردو فارما با عوارض جانبی دارویی که می دانست کشنده است را روایت می کند. به خاطر اینکه دوپسیک بر اساس یک داستان واقعی ، برخی از شخصیت های سریال وجود دارند که بر اساس افراد واقعی ساخته شده اند. بزرگترین نام این فهرست کوتاه مایکل اشتولبارگ است که نقش ریچارد ساکلر رئیس پردو فارما را بازی می کند. پسرخاله های ساکلر ، بث ساکلر (آندریا فرانکل) و کته ساکلر (جیمی ری نیومن) نیز افراد واقعی هستند.

اما بیشتر دوپسیکدر گروه بازیگران شخصیت های داستانی حضور دارند. در این سریال علاوه بر اشتولبرگ ، فرانکل و نیومن ، مایکل کیتون ، پیتر سارسگارد ، ویل پولتر ، جان هوگناککر ، کیتلین دیور ، رزاریو داوسون ، فیلیپا سو و ری مک کینون بازی می کنند. چه دوست داشته باشی چه نه همیلتون نه پسر هرج و مرج ، شما قرار است در این مینی سریال چهره های آشنا را بشناسید.

نگاه کن دوپسیک در هولو

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *