kermanyy

Saturday, 23 October 2021

Coachella دیگر نیازی به واکسن COVID برای ورود ندارد

Coachella دیگر نیازی به واکسن COVID برای ورود ندارد


شرکت کنندگان در کوآچلا دیگر نیازی به واکسیناسیون در برابر ویروس کرونا ندارند تا بتوانند به جشنواره موسیقی محبوب کالیفرنیا دسترسی پیدا کنند.

جشنواره با تغییر سیاست در وب سایت خود اعلام کرد و خاطرنشان کرد که به جای تزریق ، شرکت کنندگان می توانند با تایید آزمایش منفی COVID ظرف 72 ساعت پس از ورود وارد شوند.

“با مشاهده اخیراً داده های کم انتقال و اجرای موفق پروتکل های ایمنی در جشنواره های خود … ما اطمینان داریم که می توانیم با خیال راحت سیاست Coachella خود را به روز کنیم.”

این حرکت یک عکس اخبار در ماه آگوست توسط AEG Presents است ، شرکت رویدادهای زنده پشت Coachella ، که گفت از اول اکتبر ، همه دارندگان بلیط رویدادهای خود باید واکسینه شوند.

AEG Presents ، شرکتی که Coachella را تبلیغ می کند ، قبلاً به همه شرکت کنندگان دستور داده بود تا مدرک واکسیناسیون را برای ورود به جشنواره موسیقی نشان دهند.
گتی ایماژ برای Coachella

جی مارچیانو ، مدیر عامل AEG و رئیس و مدیرعامل AEG Presents ، در آن زمان می گوید: “ما به این نتیجه رسیدیم که به عنوان رهبر بازار ، ما باید در مورد وضعیت واکسن موضع مناسب بگیریم.”

فقط چند هفته پیش ، ما نسبت به این که تجارت و کشورمان به کجا می رود خوشبین بودیم. نوع دلتا ، همراه با تاخیر واکسن ، ما را در جهت اشتباه عقب می راند. “

Coachella بین 15 تا 17 آوریل و 22 تا 24 آوریل برگزار می شود.

Share your comment :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *